JumpFitness Deal

JumpFitness Deal

Zin in een unieke full-body work-out waarbij je sport mét een lach op je gezicht? Dan is JumpFitness echt iets voor jou!

Met JumpFitness volg je intensieve groepstrainingenop de trampolines. Het is dé ideale fat burner! Door de vering van de trampolines is JumpFitness minder belastend voor je gewrichten dan bijvoorbeeld hardlopen en is qua work-out zelfs driemaal zo effectief. En dat is niet alles! Ook al is het zwaar, door de aanmaak van endorfine tijdens het jumpen train je met een lach op je gezicht! Challenge yourself en meld je vandaag nog aan voor je eerste les.


Wanneer je nu een 3-maanden abonnement aanschaft, betaal je slechts €79 in plaats van €99!

Aanmelden

Aanmelden voor JumpFitness kan hieronder. Kies de vestiging bij jou in de buurt en meld je per mail of telefonisch aan. Laat weten wanneer jij aan de les wil deelnemen en dat je gebruik wilt maken van de FitnessDeal*. Bij de eerste les ontvang je jouw Fitness Pass.

Heb je jouw Fitness Pass al? Dan willen we je toch vragen om van tevoren telefonisch of per mail aan te geven dat je deelneemt aan de les.


Kies hieronder jouw favoriete vestiging en meld je aan!

Jumpsquare Amsterdam
Aanmelden per e-mail: amsterdam@jumpsquare.nl
Telefoonnummer: 020 - 261 83 56

Jumpsquare Gouda
Aanmelden per e-mail: gouda@jumpsquare.nl
Telefoonnummer: 085 - 065 64 70

Jumpsquare Heerhugowaard
Aanmelden per e-mail: heerhugowaard@jumpsquare.nl
Telefoonnummer: 085 - 130 45 88

Jumpsquare Lelystad
Aanmelden per e-mail: lelystad@jumpsquare.nl
Telefoonnummer: 085 - 130 45 87

Jumpsquare Nieuwegein
Aanmelden per e-mail: nieuwegein@jumpsquare.nl
Telefoonnummer: 030 - 782 00 08

Jumpsquare Nijmegen
Aanmelden per e-mail: nijmegen@jumpsquare.nl
Telefoonnummer: 024 - 202 24 20

Jumpsquare Rijswijk
Aanmelden per e-mail: info@jumpsquarerijswijk.nl
Telefoonnummer: 070 - 221 17 37

Jumpsquare Veghel
Aanmelden per e-mail: reserveringen@jumpsquareveghel.nl:
Telefoonnummer: 0413 - 432 025


* De JumpFitness Deal is geldig van 01-09-2019 t/m 30-09-2019.

Schrijf je in voor de
nieuwsbrief en blijf op de hoogte


Volg ons: